TFB (TrueFeedBack), blockchain tabanlı veri toplama ve analiz yapısı olarak karşımıza çıkıyor. Dr. Ali Osman Çıbıkdiken liderliğindeki bir ekip tarafından hayata geçirilen platform emin adımlarla yoluna devam ediyor. Kullanıcılar akıllı telefonlarına yükledikleri TrueFeedBack uygulamasında paylaştıkları veriler için kripto para ödülü kazanmaktadır.

TFB (TrueFeedBack) Android ve IOS (iPhone) Uygulaması Nasıl Yüklenir?

TFB (TrueFeedBack) Android ve IOS uygulamasını yüklemek için altta yer alan indirme linklerini kullanabilirsiniz. Uygulamayı kurduktan sonra üyelik esnasında referans bilgisi olarak HIQQ7MCX değerini girebilirsiniz.

googleplay
appstore

TFB Coin Hangi Borsada İşlem Görüyor?

Peki TFB coin almak için hangi borsayı kullanabiliriz? Yazımızı hazırladığımız anda resmi web sitesinden yapılan açıklamaya göre TFB Coin; IDEX, Bithumb Global, Hotbit, NOMINEX ve UNISWAP borsalarında işlem görmektedir. Şu an için Binance borsasında listelenmediği için işlem yapılamıyor.

TFB Coin Nasıl Alınır?

TFB Coin’i kripto borsalarından satın alabileceğiniz gibi akıllı telefonlarınıza yüklediğiniz resmi uygulamayla da TFB kazanabilirsiniz. Bunu yapmak için birkaç yöntem bulunuyor. Anket, görev, etkinlik, reklam, oyun ve haber başlığı altındaki öğeleri tıklayarak TFB kazanmanız mümkün. Kazanmış olduğunuz TFB’ler belirli bir tutara ulaştığında, tanımladığınız ethereum cüzdan adresinize çekim yapabilirsiniz. Altta uygulamaya ait ekran görüntüleri yer almaktadır.

tfb-coin-TrueFeedBack-1
TFB (TrueFeedBack) Resmi Uygulaması Ana Ekranı
tfb-coin-TrueFeedBack-2
Anket, görev, etkinlik, reklam, oyun ve haber başlığı altındaki öğeleri tıklayarak TFB kazanabilirsiniz.
tfb-coin-TrueFeedBack-5
Yapmanız gereken işlemi başarıyla gerçekleştirmeniz halinde TFB’niz hesabınıza eklenecektir.
tfb-coin-TrueFeedBack-3
Hesabınızda biriken tutar belirli bir rakama ulaştığında ethereum cüzdan adresine para çekme işlemi yapabilirsiniz.
tfb-coin-TrueFeedBack-4
Ethereum cüzdan adresinizi hesap ayarları
bölümünden ekleyebilirsiniz.

TFB Coin Nasıl Çekilir? Trust Wallet Cüzdana TFBX Çekimi Nasıl Yapılır?

TFBX’lerinizi Trust Wallet cüzdanlarınıza çekebilmek mümkün. Bunun için hazırlamış olduğumuz rehber içeriğimize göz atabilirsiniz. Cüzdan adresi nasıl girilir? Para çekim talebi nasıl yapılır? Gerekli tüm ayarlara bu rehber üzerinden ulaşabilirsiniz.


TFB Coin Kaç TL? 1 TFB Kaç Dolar?

0,0342508692 TL (₺)
truefeedback

TrueFeedBack (TFBX)

1 TFB Coin Kaç TL:0,0342508692 TL (₺)
1 TFB Coin Kaç Dolar (USD)?:$ 0.0035103588
1 TFB Coin Kaç Euro (EUR)?:0,0030115544
TFB Coin Günlük İşlem Hacmi:$ 128.16 K
TFB Coin Piyasa Değeri:$ 8.28 M
TFB Coin Günlük Fiyat Değişim Yüzdesi:-2.16%

Son 24 saatte -2.16% değişim oranıyla, bugün güncel 1 TFB Coin fiyatı 0,0342508692 TL (₺). Dolar ve Euro cephesinden baktığımızda; 1 TFB Coin karşılığı $ 0.0035103588 Dolar (USD) veya 0,0030115544 Euro (EUR) olduğunu görüyoruz. Ayrıca 24 saatlik TFB Coin işlem hacmi $ 128,157 Dolar (USD) olarak karşımıza çıkıyor. TFB Coin’in şu anki güncel piyasa değeri ise $ 8,275,934 Dolar (USD) seviyelerinde.

TFB Coin Grafiği

1 YORUM

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin