INJ 20 Nisan-18 Mayıs tarihleri arasındaki hacimlenmesinin ardından marketini aşağı yönlü çevirmiş bulunmakta. Düşüş sonrasında oluşan alçalan üçgen formasyonu alıcıların az olduğunu göstermekte ve bununla birlikte uzun vadede formasyon hedefi mavi direnç hattıdır.

Günlük grafikte oluşan ”Exaggerated Divergence” diyebileceğimiz pozitif uyumsuzluk ile birlikte INJ’ın bu ay sonu ve yakın sürede olacağı Q2 Mainnet testiyle birlikte tekrar fiyatlanacağını düşünmekteyiz. Geçmiş dönemlerdeki haberlerle oluşan fiyatları aratmayacağını düşündüğümüz bu haber tarihi yaklaşırken sizler ile paylaşmak istedik. Grafikteki direnç bölgeleri uzun vade için çizilmiş olsa da market içindeki uygun alım yeri olarak şu an üstünde tutunduğu yeşil hat olduğunu söyleyebiliriz.

Bitcoin’in futures işlemlerinde sağlaması gereken likidasyonlar için volatil olduğu bu aylarda INJ’in fiyat esnemesi yapacağı bir diğer bölge ise alt yeşil hat olacaktır. Aynı zamanda bizleri Twitter’dan ve Telegram’dan aktif bir şekilde takip edebilir chat kanalımızdan istediğiniz coinin grafiği ile ilgili analiz bilgisi alabilirsiniz.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin