BNB Valve’le (BNB Musluğu) 1 günde 0,015 BNB kazanmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere bu işlemi nasıl yapacağınızı adım adım anlatacağız. Altta yer alan adımları takip ederek siz de BNB kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle bir Trust Wallet cüzdanı oluşturmanız gerekecek. Sonrasında kazandığınız BNB’leri bu cüzdana çekeceksiniz. Cüzdana çekme işlemi için minimum tutarın 0,01 BNB olması gerekmektedir. Kazanmaya başlamak için bu linki: https://bnb-valve.io/?ref=1182823121 kullanabilirsiniz.

Trust Wallet Cüzdanı Nasıl Oluşturulur? BNB Valve Bağlantısı Nasıl Yapılır?

1-Adım: Öncelikle akıllı telefonunuza Trust Wallet uygulamasını yükleyerek işe başlıyoruz. Trust Wallet uygulaması yüklü olan kullanıcılar bu adımı pas geçebilir. Android cihazlar için bu linkten. IOS için bu linkten yükleme yapabilirsiniz.

bnb-valve-1

2-Adım: Bu adımda ise kazanacağımız BNB’leri aktaracağımız cüzdanı oluşturacağız. Ekranda gördüğünüz Yeni Bir Cüzdan Oluştur butonunu tıklayarak bir sonraki adıma geçiş yapıyoruz. Cüzdanı olan kullanıcılar bu adımı pas geçebilir.

bnb-valve-2

3- Adım: Bu adımda hizmet şartları ve gizlilik politikası onayı yapıp Devam butonunu tıklamanız gerekiyor.

bnb-valve-3

4-Adım: Cüzdanı oluşturmak ve yedeklemek için önemli bir adıma geldiniz. Bu adımda uyarıyı onaylayıp Devam butonunu tıkladıktan sonra sizin için özel olarak oluşturulmuş 12 kelimelik anahtarı doğru sırayla kayıt altına almanız gerekmektedir. Sistem devam eden süreçte sizin bu kelimeleri doğru sırayla dizmenizi isteyecek.

bnb-valve-4

5-Adım: Eğer adımları başarıyla tamamladıysanız artık cüzdanınız oluşturulmuş demektir. Şimdi yapmanız gereken ekranın alt bölümünde yer alan DApps sekmesini tıklamak.

bnb-valve-5

6-Adım: DApps sekmesini tıkladıktan sonra ekranın üst bölümünde yer alan adres bölümüne https://bnb-valve.io/?ref=1182823121 linkini yapıştırabilirsiniz.

bnb-valve-6

7-Adım: Ekranın sağ üst bölümünde yer alan 3 noktanın solundaki simgeyi tıklayıp Smart Chain seçeneğini tıklayınız.

bnb-valve-7

8-Adım: Eğer tüm adımları başarıyla gerçekleştirdiyseniz alttaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız. Şimdi yapmanız gereken Free Vault Space bölümünde yer alan ve 5 dakikada biriken BNB’yi Claim butonunu tıklayarak almak.

bnb-valve-8

9-Adım: Karşınıza çıkan bu ekranda sağ üst bölümde yer alan X‘yı tıklayarak devam edebilirsiniz.

bnb-valve-9

10-Adım: Kazandığınız BNB’yi oluşturduğunuz cüzdana çekebilmeniz için 0,01 BNB seviyesine ulaşması gerekiyor. BNB bu seviyeye ulaştığında Withdraw yaparak cüzdanınıza BNB’nizi çekebilirsiniz.

bnb-valve-10

BNB Valve Para Çekme (Withdraw) İşlemi Nasıl Yapılır?

BNB Valve üzerinden para çekme (Withdraw) işlemi yapabilmeniz için hesabınızda en az 0,01 BNB olması gerekiyor. Bu tutarın altındaki miktarlar için çekme işlemi yapılamıyor. Yukarıda yer alan rehberimizin 10. adımını uygulayarak Trust Wallet cüzdanınıza biriken tutarı çekebilirsiniz. Yaptığımız denemede bu işlemin başarılı bir şekilde gerçekleştiğini gördük. Altta bu işleme ilişkin aldığımız ekran görüntülerini sizlerle paylaşıyoruz.

bnb valve para çekme
bnb valve withdraw

Konuyla ilgili sorularınız olduğunda aşağıda yer alan yorum formunu kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Telegram kanalımıza katılarak kripto para dünyasındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

6 YORUMLAR

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin