25 Nisanda yükseliş startını veren ve 19 Mayıs tarihine kadar yükselişini sürdüren AVAX marketini 11 Haziran tarihine kadar aşağı yönlü çevirmişti. Düşüşte oluşturduğu düşen kama formasyonuyla birlikte günlük grafikte oluşturduğu ”Exaggerated divergence” pozitif uyumsuzluk formasyonu ile birlikte uzun vadede hedefi mavi hat olarak gözükmekte.

30 Haziran ve öncesinde gerçekleşebilecek olan Q2 Mainnet haberi,Entegrasyonlar ve NFT Marketplace lansman haberleriyle birlikte ve grafikte oluşturduğu pozitif emareler,bir önceki haberler doğrultusunda gösterdiği fiyat performansını göstereceğini düşünmekteyiz. İşleme giriş noktası olarak belirttiğimiz yeşil hat altına sarkmaması ve hemen üstündeki kırmızı hat içinde veya üstünde tutunmasıyla birlikte uzun vadede hedefi olan mavi direnç hatına yakın fiyatlanma görebiliriz.

Sığ direnç hatlarına sahip olan grafikteki yukarıdaki kırmızı hattın aşılmasının zor olacağını düşünmekteyiz. Aynı zamanda bizleri Twitter’dan ve Telegram’dan aktif bir şekilde takip edebilir chat kanalımızdan istediğiniz coinin grafiği ile ilgili analiz bilgisi alabilirsiniz.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin